News

Kristen-official slaví 5 měsíců ! • Informace

28. května 2013 v 14:52 | Lizz ^^

Zdravím, dneska Kristen-official slaví 5 měsíců :) A proto je mi líto ještě víc, že vám tuhle informaci říkám právě v tomhle článku, protože pozastavuju blog . Ne, že by mě Kristen přestala bavit, spíš má tak málo novinek, že se vlastně nedá o ničem psát a poslední dobou se ani nechystá, že by natáčela něco nového. Ale protože bych asi bez fan blogu nemohla žít, tak jsem si založila nový, o mém nejoblíbenějším herci a to o Ianovi Somerhalderovi ! :)

Všechny affs, co mám tady bych si ráda vzala i na tento blog, tak budu ráda, pokus se zapíšete :) Každopádně pokud třeba nemáte rádi TVD nebo už prostě nechcete patřit mezi mými affs, tak se nemusíte zapisovat :)

Budu moc ráda, pokud navštívíte můj nový blog a třeba až bude léto, tak budu mít čas na oba blogy :)

Vote for Kristen ! | Teen Choice Adwars

25. května 2013 v 12:25 | Lizz ^^

Určitě jste už někde četli, že Kristen byla nominovaná na 3 ceny. Teď se to rozebírá na všech blozích ... Když kliknete na jakýkoli fan blog, tak hned na vás vyskočí nápis HLASUJTE PRO --- . No nic... Ale jelikož i tohle je fan blog, tak vám sem dávám jenom informaci, že opravdu, Kristen byla nominovaná na tři ceny :D. Určitě pro ní můžete hlasovat, akorát mně docela vadí, že se musíte zaregistrovat. Kristen určitě moc fandím :) Určitě vyhraje všechny 3 ceny :) Nominovaní jsou taky Rob a Tayler, za Sci-fi roli :)

Ceny se budou předávat v neděli 11.srpna. Už se moc těším, jaké bude mít Kristen šaty :D

Hlasovat pro ní můžete TADY.

Kdo by chtěl vědět na jaké ceny byla nominovaná, tak klikněte na celý článek

Další rozchod?! Kristen Stewart and Robert Pattinson 'Having Some Difficulties' in Their Relationship

18. května 2013 v 10:05 | Lizz ^^

Nevím, čemu mám věřit. Někteří píšou, že se chystá svatba, někteří, že jsou zase v hádce... Zdroj zahraničního časopisu řekl: ,, Jsou naprosto stáhle spolu, ale mají nějaké jiné další potíže"

Je ale jasné, že Kristen svůj vztah s režisérem ukončila. Už se ani nevídají a je mezi nimi úplný konec. Říká se, že mají nějaké další problémy, kvůli kterým se zase hádají. Rob většinu času tráví se svými kamarády a Kristen si stěžuje, že nejsou vůbec spolu.

Minulý měsíc spolu oslavili Kristeniny narozeniny - drželi se za ruce, objímali ...

Po pár týdnech se začali hádat po telefonu a nikdo neví, jestli jsou spolu nebo jen kámoši ...

Doufám , že se to urovná :P
 
 

Reklama